מוקד שירות הלקוחות של מגדל מקפת

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מוקד שירות מגדל מקפתמגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל הוקמה לפני שני עשורים בדיוק, בשנת 1995. לקראת סוף שנת 2004 נרכשה השליטה בחברה על ידי קבוצת מגדל וכך נוצר השילוב בין הגב הביטוחי של מגדל לבין היכולת הפנסיונית של מגדל מקפת בנושא גמל, השתלמות ופנסיה.

כבר בתחילת שנת 2006 מוזגו כל קרנות הפנסיה של קבוצת מגדל לקרן אחת כשבין היתר המיזוג כלל את הקרנות הבאות: תאוצה, מקפת אישית, תנופה ויוזמה חדשה.

הקרן החדשה אליה מוזגו כל הקרנות שהיו קיימות עד שנה זו נקראת "מגדל מקפת אישית". חמש שנים מאוחר יותר, בשנת 2011, מוזגו כל החברות שעסקו בניהול קרנות השתלמות וקופות גמל לתוך חברת מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ.

החברה מאגדת את החברות: מגדל ניהול קופות גמל בע"מ, מגדל גמל פלטינום בע"מ ומקפת החדשה ניהול קופות גמל בע"מ. לאחר שהמיזוג הסתיים בהצלחה, מגדל מקפת הפכה להיות הגוף המנהל את כל קופות הגמל וקרנות הפנסיה בקבוצת מגדל.

כיום למגדל מקפת ישנה קופת גמל מרכזית לפיצויים (מגדל מרכזית לפיצויים), קופה מרכזית לפנסיה תקציבית (מגדל תקציבית), קופת גמל למטרת מחלה (מקפת דמי מחלה), קופת גמל לפיצויים ותגמולים (מגדל לתגמולים ופיצויים, הכוללת שבעה מסלולי השקעה) וקרן השתלמות אחת (מגדל השתלמות, הכוללת לא פחות מאחד עשר מסלולי השקעה).

קרנות הפנסיה של הקבוצה: מקפת אישית ומקפת משלימה

מגדל מקפת משלימה היא קרן מיוחדת, המאפשרת להגדיל את הבסיס הכלכלי לתקופת הפרישה לגמלאות גם לאחר ההגעה לתקרת ההפקדות בקרן הפנסיה או בכל חיסכון פנסיוני אחר. מגדל מקפת משלימה מתאימה הן עבור שכירים והן עבור עצמאים. אין לה תקרת הפקדות, היא מאפשרת להפקיד סכומים באופן חד פעמי ובנוסף ליהנות מהטבות מס.

מגדל מקפת אישית היא קרן הפנסיה השנייה בגודלה בישראל. נכון לסוף שנת 2014, קיימים 800,000 מבוטחים בקרן עם יתרת נכסים כוללת של כארבעים ושלושה וחצי מיליארד ₪. כמו כן נכון לסוף שנת 2014, דמי הגמולים השוטפים בקרן עומדים על חמישה מיליארד ושלוש מאות מיליון ₪ בשנה.

היציבות והעוצמה של קרן הפנסיה המתאפיינת בטווחי חיסכון ארוכים, מושפעת במידה רבה לא רק מכמות המבוטחים אלא גם באפיון וסוג המבוטחים. מגדל מקפת, בזכות כל היתרונות שהיא מגלמת, הפכה במהלך פעילותה לקרן המועדפת על מגוון רחב של מפעלים רבים, גופים ציבוריים וחברות ממגזרים שונים וקלטה אוכלוסייה איכותית ומגוונת של מבוטחים.

פרטי התקשרות

שירות הלקוחות של החברה ממוקם ברחוב היצירה 2, קריית אריה, פתח תקווה וזמין עבורכם בטלפון מספר 03-9201010.

בנוסף באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם באתר הבית של מגדל ונציגי שירות הלקוחות ישובו אליכם תוך זמן קצר בשעות הפעילות.

ראו גם:

מוקדי השירות של חברת הראל פנסיה

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו