מוקד שירות הלמן-אלדובי קופות גמל ופנסיה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מוקד שירות לקוחות הלמן-אלדובי

מוקד שירות לקוחות הלמן-אלדוביהלמן-אלדובי הוא בית השקעות ישראלי שהוקם בשנת 1995 על ידי אורי אלדובי ורוני הלמן. סך הכספים המנוהלים בבית ההשקעות עןצד עך כארבעה עשר מיליארד ₪, עבור כשלוש מאות וחמישים אלף לקוחות ועמיתים.

הכספים מנוהלים בקשת מוצרים רחבה הכוללת בין היתר קרנות השתלמות, קופות גמל, סוגים שונים של קרנות פנסיה ועוד. סך הכול מעסיק בית ההשקעות כמאתיים עובדים.

הלמן-אלדובי קופות גמל ופנסיה בע"מ פועלת מדצמבר 1995. זוהי  חברה פרטית העוסקת בניהול של קרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות. באמצע שנת 2013, הושלם תהליך של מיזוג שבו התמזגה חברת הדס ארזים קופות גמל ופנסיה בע"מ עם חברת הלמן-אלדובי קופות גמל, כחלק מתהליך של איחוד הפעילות של בתי ההשקעות. כתוצאה מהמיזוג, היקף הנכסים המנוהלים כיום על ידי הלמן-אלדובי קופות גמל ופנסיה עומד על כאחד עשר מיליארד ש"ח.

קרנות פנסיה בניהול הלמן-אלדובי קופות גמל ופנסיה

זוהי רשימת קרנות הפנסיה שנמצאות בניהול החברה:

הלמן-אלדובי קרן פנסיה מקיפה – קרן המנהלת ארבעה מסלולי השקעות נפרדים בהתאם למודל הגילאי (נקרא גם המודל הצ'יליאני) הבא לידי ביטוי בצמצום רמת הסיכון של ההשקעות באופן הדרגתי ואוטומטי עם ההתקרבות לגיל הפרישה. קרן זו הוקמה בשנת 2004 וסך נכסיה עומד על 287,594,000 ₪.

קרן פנסיה מקיפה מסלול ארוך – מסלול זה מתאים בעיקר עבור מבוטחים עד גיל שלושים וחמש בטווח של עשרים וחמש שנות חיסכון לפחות. אפיקי ההשקעה במסלול זה הם בעיקר מוטה מניות, נכסים לא סחירים, אגרות חוב במשך חיים ממוצע ארוך יחסית, וכן חשיפה לחברות הנמצאות בתחילת דרכן שצפוי להן זמן הבשלה ארוך, ובעיקר חברות המתמחות בשיפור והארכת תוחלת החיים. סך הנכסים: 136,225 ₪.

קרן פנסיה מקיפה מסלול בינוני – מסלול זה מתאים בעיקר עבור מבוטחים בין גיל שלושים וחמש ועד חמש שנים לפני היציאה לגמלאות בטווח חיסכון הנע בין חמש לעשרים וחמש שנים. סך הנכסים: 128,431,000 ₪.

הלמן אלדובי מקיפה קצר – מומלצת עבור מבוטחים החל מחמש שנים לפני הפרישה ועד לפרישה עצמה. סך הנכסים: 12,775,000 ₪.

הלמן אלדובי מקיפה שוטף – מסלול המתאים עבור מבוטחים בגיל הפרישה, שעדיין לא פרשו עד למועד הפרישה בפועל. סך הנכסים: 7,608,000 ₪.

קרן פנסיה כללית לפנסיונרים

הלמן-אלדובי קרן פנסיה כללית (יסוד) – קופת גמל למטרת חיסכון לגיל פרישה בלבד ללא מרכיב ביטוחי. סך הנכסים: 7,738,000 ₪.

מגן קרן פנסיה ותיקה – סך הנכסים: 594,699,000 ₪.

קרן גמלאות של עורכי הדין בישראל – סך הנכסים: 540,286,000 ₪.

פניות הציבור

מוקד שירות הלקוחות של בית ההשקעות זמין לפניות הציבור בימים ראשון עד חמישי בין השעה שמונה וחצי בבוקר ועד השעה חמש אחר הצהריים בטלפון מספר 03-6000100. מעבר לשעות הפעילות קיימת אפשרות להשארת הודעה במוקד קבלת הודעות.

ראו גם:

מוקד שירות הלקוחות של מגדל מקפת

מוקד שירות ותמיכה של מיטב דש

מוקד שירות כלל פנסיה וגמל

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו