סמדר נתן מסבירה למה כדאי לשכור שירותי סוכנת ביטוח פנסיוני

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

סוכן

יש חשיבות משמעותית להבנת יתרונות שכירת שירותי סוכנת ביטוח פנסיוני לעומת התנהלות ישירה מול חברות ביטוח או חברות השקעות, מכיוון שהיום ניתן לרכוש מוצרים פנסיוניים באמצעות סוכן ביטוח פנסיוני עצמאי או ישירות מחברות ביטוח וחברות השקעות. אך מהן ההבחנות בין הישויות הללו, ומה היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן?

מדריך זה יסייע לכם להחליט אם לשכור שירותי סוכנת ביטוח פנסיונית אישית או לפנות ישירות לחברות ביטוח וחברות השקעות.

מטרות רכישת ביטוח פנסיוני

רכישת ביטוח פנסיוני כוללת ברוב המקרים רכישת מוצרים שונים כמו ביטוח חיים, קרנות השתלמות, ביטוח בריאות או קופות גמל. חברות ביטוח והשקעות מציגות בפני הציבור את המוצרים המובילים, בנראות שאינה מפתיעה כמעט בהתחשב בתקציבי הפרסום הנכבדים שהחברות הללו מקצות מדי שנה, מה שמשפר את הכרת המותג שלהן.

לעתים קרובות, אנשים זוכרים את שמות החברות הללו ללא הבנה אמיתית של איכות השירות או מיומנות ההשקעה שלהן. גם אם חברה אחת או שתיים נראות מקצועיות ביותר, חשוב להכיר בכך שאחרות עשויות להתאים יותר לצרכים שלכם.

וכאן נכנסת לתמונה סוכנת ביטוח פנסיוני

במקום לקנות ישירות מחברה בודדת, כדאי ויעיל יותר לרכוש מוצרי ביטוח וחיסכון פנסיוני באמצעות סוכנת ביטוח פנסיוני עצמאית כמו סמדר נתן, שאינה קשורה לאף חברה ספציפית, ומתאימה פוליסות ומוצרים לצרכים האישיים שלכם, עם יצירה אישית של תיק פנסיוני מעולה.

מה מגדיר סוכן ביטוח פנסיוני עצמאי?

סוכן פנסיוני מורשה על ידי חברת ביטוח למכור את הפוליסות שלו. למרות שסוכנים אלה אינם מטפלים בחתימת פוליסה בעצמם, הם מקלים על החיבור בין לקוחות פוטנציאליים לספקי ביטוח.

בגישה זו, סוכן ביטוח פנסיוני מוודא שהלקוח יקבל את המוצרים המתאימים ביותר. סוכנים מרוויחים עמלה עבור כל פוליסה שנמכרה.

חשוב לציין שלא כל סוכני הביטוח דומים

בדרך כלל הם מתחלקים לשתי קטגוריות:

סוכנים עצמאיים: סמדר נתן היא סוכנת ביטוח פנסיוני עצמאית, שמוכרת פוליסות ומוצרים פיננסיים ממספר חברות ביטוח ובתי השקעות.

סוכנים בלעדיים: סוכנים אלו מוגבלים למכירת מוצרים מחברה אחת בלבד.

בין אלה, סוכנים עצמאיים מספקים לעתים קרובות את הערך הרב ביותר, ומציעים מגוון רחב יותר של אפשרויות כיסוי. הם משתמשים במומחיות שלהם כדי להתאים ללקוחות את הפוליסה הטובה ביותר מהחברה המתאימה ביותר, במקום להיות מוגבלים להצעות של חברה אחת.

הדינמיקה של עבודה עם חברה מול סוכן עצמאי

רכישת פוליסה באמצעות סמדר נתן יוצרת שני קשרים: האחד איתה והשני עם נותן הפוליסה. לכל צד יש תפקידים ואחריות שונים, וחשוב להתייעץ עם סוכנת הביטוח הפנסיוני שלכם בכל הנוגע למצבים הבאים

  • רכישת פוליסות חדשות
  • החלפת ספקים
  • התאמה אישית של הביטוח להעדפותיכם
  • שאלות וייעוץ בנושא מוצרים פנסיוניים
  • הבנת כיסויים שונים
  • הנחיות להגשת תביעה.

סוכן

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו